KONST / Litografier / Litografi 12143181
nr 1214 3181
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Mollberg, signerad, bladets mått: 43x29, löst blad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 29 oktober 2018
kl 18:30:54
Peter Dahl (f. 1934)